Item Code: RP75-200P
Run Out Tester. 200mm Centres. 75mm High. With V-Block.
Item Code: RP75-200P
Product Description:
Industries Served:
Aerospace, Automotive, Medical Devices, Precision Manufacturing, Research & Development.
Version:
V Blocks
Quick Links
Dispatch by 03/06/26
200mm
75mm
350 x 110mm
Run Out Tester
This product is currently out of stock. Your item will be shipped when it is back in stock.
Qty
Product Wishlist & Compare Placeholder
Next Working Day Delivery on All In-Stock Products
modal placeholder
Quick Links
Product Description:
Industries Served:
Version:
V Blocks
Max Centre Distance200mm
Centre Height75mm
Dimensions of Base Plate350 x 110mm